Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produktów:
62
Kategorii:
12
Nowości:
5
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

O nas

  

Firmę "Risprint" założyliśmy w 2001 roku. Początek naszej działalności to produkcja dziecięcych teatrzyków. Jednak sugestie nabywców naszych produktów spowodowały, że poszerzyliśmy ofertę o zabawki i pomoce dydaktyczne. Propozycje te kierujemy do przedszkoli, szkół, bibliotek oraz innych ośrodków, w których prowadzone są zajęcia oświatowe i edukacyjne dla dzieci. Asortyment w naszej ofercie nie jest przypadkowy. W jego doborze kierujemy się ideą – nauka poprzez zabawę. Skrupulatna selekcja powoduje, że nasze artykuły są wysokiej jakości, bezpieczne i trwałe, oraz posiadają walory edukacyjne. Współpraca z producentami i importerami oraz własna produkcja i import zaowocowały rozszerzającym się wciąż asortymentem zabawek oraz pomocy dydaktycznych w atrakcyjnych cenach.

Na jednych z corocznie odbywających się Norymberskich Targach Zabawek odkryliśmy KAMISHIBAI. Jego magia, walory oraz możliwości edukacyjne, zafascynowały nas i spowodowały, że zdecydowaliśmy się promować i rozpowszechniać ten produkt ze szczególnym zaangażowaniem. KAMISHIBAI to wciąż rozwijający się segment naszej obecnej oferty. Jego popularność bez wątpienia rośnie. Dlatego uruchomiliśmy produkcję naszego teatrzyku. Jego aktualny projekt jest niepowtarzalny. Powstał w oparciu o doświadczenia nabyte w czasie dotychczasowej działalności, oraz dzięki cennym uwagom użytkowników naszych wyrobów. Będziemy wciąż udoskonalać produkt i wzbogacać ofertę dostępnych kart narracyjno-obrazkowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami. Będzie nam miło jeśli zdecydują się Państwo dokonać zakupów w naszym e-sklepie. Szczególnej uwadze polecamy KAMISHIBAI. Oferujemy w nim także pomoce dydaktyczne, artykuły terapeutyczne i rehabilitacyjne, kąciki zabaw, zabawki edukacyjne i tradycyjne oraz inne ciekawe wyroby dla dzieci.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:ed5545dabf3c50bb949f2e5a7bf8fb20#0}
Click Shop | Hosting home.pl